X
Menu

 Kuchnie nowoczesne

Kuchnie nowoczesne to jasne pomieszczenia, które cechuje prostota i elegancja. Nastawione na funkcjonalność i wygodę, charakteryzują się niestandardowym łączeniem materiałów i odważnym zestawianiem kolorów.

Mimo że dominują jasne beże i uniwersalne szarości, coraz częściej spotyka się projekty stawiające na wyraźne kontrasty - łączenie czerni z bielą, stonowanych odcieni z intensywną czerwienią. Wnętrza za sprawą połyskujących i metalowych elementów są połączeniem elegancji i nowoczesności. Minimalistyczny charakter nie przeszkadza w wybieraniu wygodnych i oryginalnych rozwiązań – dużą popularnością cieszą się aranżacje kuchni z wyspą lub barkiem, który może stanowić samodzielny, atrakcyjny mebel. Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się nowoczesne kuchnie w odcieniach szarości i bieli. Szare kuchnie nie muszą być ponure, prezentują się świetnie w połączeniu z surowym drewnem lub kolorowymi dodatkami. Ich uniwersalność sprawia, że klienci chętnie się na nie decydują, wybierając eleganckie i modne rozwiązania.

Firma PimTek od lat specjalizuje się w wykonywaniu kuchni nowoczesnych, również tych o nietypowych ustawieniach i metrażach.

W poniższej galerii znajdą Państwo nasze realizacje i inspiracje kuchni nowoczesnych na zamówienie.

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Pim-Tek, ul. Franciszka Kawy 44, 01-496 Warszawa, tel. 501 155 046, 502 377 317, e-mail: pimtek@pimtek.pl