X
Menu

Kuchnie na wymiar 

Już od ponad 20 lat wykonujemy najwyższej jakości kuchnie na wymiar dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów. Nasi projektanci pomagają w zaprojektowaniu mebli w wybranym przez Państwa stylu, czerpiąc z doświadczenia w tworzeniu m.in. kuchni nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych i prowansalskich, o wymiarach dopasowanych do pomieszczeń. Zaufanie klientów zdobywamy wysoką jakością usług. Nad wszystkimi zamówieniami pracujemy z najwyższą starannością, współpracując z Klientem na każdym etapie – poczynając od projektu, a kończąc na montażu mebli. Firma PimTek specjalizuje się w wykonywaniu mebli kuchennych na wymiar, jednak mamy w swojej ofercie również inne rodzaje mebli.

Aby zapewnić Państwu możliwość stworzenia oryginalnych kuchni stosujemy szeroki wybór frontów:  płytę MDF lakierowaną w połysku i półmacie, płyty laminowane, płytę fornirowaną fornirami polskimi, egzotycznymi i modyfikowanymi, MDF foliowany,  drewno lite, ramki z wypełnieniem szkłem lacobel oraz szkło z grafiką. Do frontów dobieramy blaty, które, różniąc się właściwościami oraz składem, nadają kuchniom niepowtarzalny charakter. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór blatów laminowanych, kompozytowych i blatów drewnianych. Nie zapominamy również o wyposażeniu kuchni w sprzęt AGD. Doradzamy w wyborze sprzętu, współpracując z wiodącymi producentami z Polski i z zagranicy. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce "Jak działamy".

Nasze meble są objęte 2 letnią gwarancją, zaś na okucia (zawiasy, szuflady, siłowniki) zapewniamy Państwu dożywotnią gwarancję.

Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

W poniższych galeriach znajdą Państwo nasze realizacje i inspiracje.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mebica-Nova, ul. Franciszka Kawy, 01-496 Warszawa, tel. 501 192 081,  501 155 046, e-mail: mebicabartycka@wp.pl, pimtek@pimtek.pl