X
Menu

Meble do salonu, sypialni i jadalni

Salon to pomieszczenie o szczególnym znaczeniu. To tutaj przyjmujemy gości i spędzamy najwięcej czasu z rodziną. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich mebli.

Wśród nich wyróżnić można style klasyczne i nowoczesne, choć popularne są również połączenia i wariacje. Bez względu na styl, w zgodzie z którym urządzane jest mieszkanie, wystrój pokoju dziennego zdominowany jest przez szafki, stoliki i kredensy. Decydując się na meble drewniane, ważne jest aby dobierać je pod kątem identycznego usłojenia i odcieni. Zapewnić to mogą projekty aranżacji na wymiar, w których to klient decyduje o rozmiarach i wykończeniu mebli. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie spójności z meblami do jadalni, takimi jak stół i stoliki oraz meblami kuchennymi. Odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb meble do salonu mogą sprawić, że pomieszczenie stanie się zarazem przytulne i funkcjonalne, a wystrój całego domu spójny i kompletny.

W poniższej galerii znajdą Państwo nasze realizacje i inspiracje mebli na wymiar do salonu, jadalni oraz sypialni.  

Mebica-Nova, ul. Franciszka Kawy, 01-496 Warszawa, tel. 501 192 081,  501 155 046, e-mail: mebicabartycka@wp.pl, pimtek@pimtek.pl